Güven Deri firmamız 18 yıllık tecrübenin ve birikimi ile Azaklar Çarşısı'nda ticaret hayatına başlamış olup hizmet vermeye devam etmiş yaptığı işlerin arkasında durarak kendini her gün dünya teknolojisi içerisinde yenilemeyi ilke edinmiştir.

Firmamız müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için tüm imkânlarını sonuna kadar kullanmaktadır.

Firmamız dürüstlük, doğruluk ve ticari ahlak kurallarına bağlı bir vizyonu benimsemiştir.

 

Firmamız ticareti sadece kendi menfaatlerini gözeterek değil, karşılıklı çıkarlar doğrultusun da yapmayı ilke edinen bir firmadır. Günümüz rekabet koşulları içerisinde piyasa şartlarına uygun, en iyi mal ve hizmeti müşterilerine verebilmek en önemli ilkemizdir.

Biz her zaman ihtiyaçlara cevap veren, farklı, rekabet şansı yüksek ürünleri ile müşterilerimizi desteklemeyi, özgün tasarımlar ve beklentilerin ötesine geçecek ürünleri geliştirmek, müşterilerimizin de ürünlerimizi karlı ve süratli bir şekilde tüketmelerini amaçlıyoruz.

Deri sektöründe değişen trendleri ve gelişen fonksiyonları yakından izleyen ve araştıran Güven Dericilik her sezon koleksiyonlarını daha zenginleştiren ve seçenekleri arttıran bir firmadır. Birikimini siz değerli müşterileriyle paylaşıyor. 

Çalışmalarımızdaki özen ve titizliği müşterilerimize en iyi şekilde yansıtıp, onlara hizmet olarak sunmaktayız.

Model Hukuk en iyi avukat en iyi avukat en iyi avukat